3ds Max : Antalyalılara Sesleniyorum

Antalyalılara Sesleniyorum
gbaranB@R@NAvatar

Arkadaşlar antalyada olanlara sesleniyorum

3ds max konusunda kendimce bir yere geldim ama sonrası için eğitim şart diyorum ve 12 kişilik kurslardan da birşey çıkacağını düşünmüyorum bunu çiz şunu çiz diye

cdlerlede biri şuraya niye yaptın böyle yapmalısın demeden olmayacağına inanıyorum

antalyada özel ders alabileceğim konusunda iyi biri var mı?

genel isteğim Mimari, İç mimari,peyzaj tarzıdır

Teşekkür ederim

B@R@N
2012-09-26 16:16:53
  • Erkek
antalya
drekonNecmi DemirkeserAvatar

Antalyada 3 kişi biliyorum ama özel ders vermiyorlar. Kurslarda öğrenmek için uğraşacağına önce ingilizce kursuna git, sonra yaabncı eğitim videoları indir. gerisi çok kolay.

Game maker
2012-09-27 14:28:30
  • Erkek
Necmi bey dediğim gibi
gbaranB@R@NAvatar

Necmi bey dediğim gibi videolardan yapıyorum ediyorum ztn ingilizce bilmeden yapılacak bile çok tutorial var çoğuna ingilizcemde yetiyor ztn ama yanlışımı gören beni yönlendirecek biriyle daha iyi olacağını düşünüyorum

ama kurslarında çalışmalarına baktım yuvarlak çiz şunu yap en fazla bir gardolap çizdiriyorlar yada çok basit bir bitirme çalışması yapıyorlar
http://www.tr3d.com/up/galeri/100h/_proje.jpg
http://www.tr3d.com/up/galeri/103g/_proje.jpg
http://www.tr3d.com/up/galeri/103g/ek_4.jpg
http://www.tr3d.com/up/galeri/103h/_proje.jpg
ben derslerle yada şuanki durumumla ztn şunları yapabiliyorum sıfırdan oturupta shape fln çizmek istemiyorum

B@R@N
2012-09-27 17:22:34
  • Erkek
İng bile gerek yok
sahinbeyŞahin GeldeçAvatar

İng bile gerek yok.Öyle güzel video dersler varki.Yalnız bazen klavyeden işlev yapınca anlayamıyorsun.Tabi ilk zamanlar acemi iken

YILBAŞINDA YÜKLÜ İKRAMİYE KAZANANLAR BANA BİR SERVER MAKİNE ALMAZLARMI OLA
2012-09-28 00:02:00
  • Erkek
Baran Bey im sorunu
ETezerErgin TEZERAvatar

Baran Bey im sorunu :
- Acaba bu yaptığım doğru mu?
- Farklı bir şekilde yapabilme imkanım var mı?
- Bu komutu, bu aşamada neden kullanıyoruz ?
- Başka bir yöntemi yok mu?

Ama asıl :
- Bu olayın mantığı ne ? Temeli neye dayanıyor ? Bir sonraki aşama için neleri öğrenmem gerekir ? Tasarım Kalitemi nasıl arttırabilirim ? Müşteri benden tam olarak neyi bekliyor ?

Öğrenmek istiyor... Hiç Bir Ders, Kitap veya CD henüz bu sorulara cevap veremez Sevgili Şahin Bey...

Saygılarımla,

ErginTezer02@gmail.com Sadece Hak Edenlere ...
2012-09-28 06:36:24
  • Erkek
ETezer
sahinbeyŞahin GeldeçAvatar

Hocam tabi çok haklısınız.En son iş insanın kendi becerisine dayanır.Ama video dersler çok şey katıyor insana,hele ilk zamanlar

YILBAŞINDA YÜKLÜ İKRAMİYE KAZANANLAR BANA BİR SERVER MAKİNE ALMAZLARMI OLA
2012-09-28 10:53:59
  • Erkek
ben uzman değilim ama
gbaranB@R@NAvatar

ben uzman değilim ama ilk aşamayıda geçtim sonuçta ufakta olsa modellemeler yapıp vray ile güzel renderlarımı alıyorum

Ama Ergin Tezer tam anlatmak istediğimi dile getirmiş kendisine teşekkür ediyorum

cd var kitap var tutorialler var ama

birinin bak bunu şöyle yapsan daha kolay olur bak bu kadar uğraşıyosun ama bir ctrl + w yap bak ne olcak

bir bakıma karşıdaki kişinin tecrübelerini paylaşması gibi
dersaneler belli yeni başlayanlara önce 3d max nedir anlatıyorlar sonra bak bu box bu shape a bak burda hazır çaydanlığımız var falan diye

ben daha çok ilk adımları geçmiş amatörden uzmanlığa giden sürece girmek istiyorum

teşekkürler

B@R@N
2012-09-28 11:01:12
  • Erkek
bence
alidesidero

slm.bence ilk günler yapılan araştırmalar,çabalar vb ugraslar cok önemli.suan komutların tamamını ogreniyosun.ilerde tam hazır oldugunda bir urunu nası kolay modelleyecegini nası iyi render edebilecegini sen belirliceksin!suan yönlendirmeyle gidersen es gececegin cok sey olacak.sana yon verecek kişinin belkide bi kopyası olucaksın.ama kendin tutoriallerle sırasıyla (modelleme,texture,isik,post.pro ) ögrenirsen daha iyi olur.zaten bu işte zamanla oturuyor bişiler..

2012-09-28 11:11:10
O şekilde özel ders
POWERD3D

O şekilde özel ders veren birini bulabileceğini sanmıyorum. Bu işin okulları var ama malesef ülkemizde o kalitede okullar yok. Yurt dışında çok kaliteli akademiler mevcut. Ülkemizde bu iş halen sektör halini alamadığı için durum bu şekilde arkadaşım.

Profesyoneller işin püf noktalarını genelde vermezler sana para karşılığı bile olsa. Sitede eski ve profesyonel olan kaç kişi kaldı bu bile ortadayken gerisini sen düşün.

En güzel yöntem yurtdışında online eğitim veren bir kurum ile eğitim almaktır. Bu konuda araştırma yaparak insanları da bilgilendirebilirsiniz.

Başarılar dilerim.

2012-09-28 11:13:57

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!