3ds Max : 3DS Max Eğitim Ücreti?

3DS Max Eğitim Ücreti?
m@cker_54Metin KandemirAvatar

Değerli Arkadaşlar; Bi dersane gibi bi yerde 3DS Max eğitimi versem saat başına ne kadar ücret almalıyım? Veyahut aylık maaşım ne kadar olmalıdır? Ayrıca İstanbul gibi bi yerde bunun piyasası nedir?

Saygılarımla - Metin Kandemir
logo tasarımılogologo tasarımkurumsal imaj ve kurumsal kimlik hizmetleri

Bir şeye çok bakarsan onu görmeye başlarsın... (M@cker Excalibur) logo tasarımı, logo, logo tasarım - http://www.logosepeti.net/
2012-09-25 16:15:42 Edit:2014-07-08 20:00:03
  • Erkek
saat
ereen2Eren KayaAvatar

Özel ders saati 100-150 arası değişir. Ama ders verecek kapasitede biri olması lazım. öğretmenlik zor iş. sabır ve öğrencinin dilinden anlamak gerektirir.

Dershanelerde ders başına en az 25 ile başlayıp 50 veya yukarı gidebilir. Genelde dershaneler saat hesabı değil dönemlik ders hesabı çalışır. Ama saati toplam rakama bölünce 25 lira altına düşme.

2012-09-25 17:35:06
  • Erkek
istanbuldayken özel ders veriyordum.Saat
izzetizzet ALŞAN

istanbuldayken özel ders veriyordum.Saat ücreti istanbulun yerine göre 50 ile 70 lira arasındaydı.Eğitmenlikte yaptım özel kurs merkezinde, Saat ücreti 12,5 liraya çalışmıştım.Birkaç guruptan sonra bıraktım.Hem yorucu hem ücret azdı.Bu parttime çalışma şekli idi.Kadrolu ise sanırım 1500 lira veriyorlardı öğretmenlerine oda 1-2 sene içerisinde demişlerdi.Özel ders benim için çok daha iyi oluyordu hem boş zamanı değerlendirme hem de ücret açısından.Verebilirseniz özel ders tavsiye ederim.Tabi bu biraz zamanla olur.Referans ile ama yinede kurs merkezinden bence daha iyidir.

https://www.3dokulu.com Türkiye`nin 3D Eğitim Platformu
2012-09-25 18:26:08
  • Erkek
Önemli bilgileriniz için çok

Önemli bilgileriniz için çok teşekkür ederim.

Bir şeye çok bakarsan onu görmeye başlarsın... (M@cker Excalibur) logo tasarımı, logo, logo tasarım - http://www.logosepeti.net/
2012-09-26 02:19:28 Edit:2014-07-08 20:00:18
  • Erkek
7 Seneyi aşkın sürdir
ETezerErgin TEZERAvatar

7 Seneyi aşkın sürdir Eğitmenim ve Kaç Para Aldığımı hala bilmiyom!!! Aylık hesaba bişiler yatırıyorlar. Siz sorunca hatırladım, Kaç Para aldığımı bi sorem :)

Ergin TEZER
Autodesk Yetkili Eğitmeni

ErginTezer02@gmail.com Sadece Hak Edenlere ...
2012-09-26 05:11:57
  • Erkek
Hah ha Ergin. İnsanın
icemanCüneyt GüldamlasıAvatar

Hah ha Ergin. İnsanın para ile işi olmayınca böyle oluyor tabii.. :))

Dersanelerde yapılan eğitmenlik işinden çok para kazanamazsınız. Özel eğitmenlik daha iyi. Yakın zamanda ders almak isteyen bir arkadaşım pazarlık sonucunda 40 TL/sa fiyata eğitmeni ile anlaştı.

Tabii ki bu da ders verenin kim olduğuna bağlı. Eğitiminde ve eğitim sonrasında öğrencisine vereceğini taahhüt ettiği şeylere bağlı.

Ders alan arkadaşım eğitmeninden 20 DVD`lik bir model/material kütüphanesi ve eğitim seti aldığını söyledi.

Ayrıca ders harici zamanlarda öğrenim amacıyla bir projede beraber çalıştıklarını söyledi. Derste temel konular, ders dışında pratik uygulama yapıyorlar.

Selamlar.

tiridici aysmen
2012-09-26 09:50:01
  • Erkek
Anladım, bilgilendirmeleriniz için teşekkür

Anladım, bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim... Ben o zaman iyi fiyat almışım :) 50 - 100

2012-09-26 09:59:00 Edit:2014-07-08 20:00:09
  • Erkek
:) Sevgili
ETezerErgin TEZERAvatar

:)
Sevgili Cüneyt Güldamlası, (Soyisminiz çok güzel bu arada)
Aslında Paraya önem vermemek günümüz şartlarında biraz imkansız. Belki de olay, Küçükken seyrettiğim "Mamut Hoca" karakterinden kaynaklanıyor, diye düşünüyorum.
Saygılarımla,

ErginTezer02@gmail.com Sadece Hak Edenlere ...
2012-09-26 14:43:17
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!