3ds Max : ileri seviye egitim veren kuruluşlar

ileri seviye egitim veren kuruluşlar
natxhoнатхъо муратAvatar

öncelikle izmirde veya istanbulda başlangıçtan ileri seviye egitim veren kuruluşlar varmı bilgisi olan arakadaşlardan rica ediyorum.yada üniversitelerin belirli bölümleri varmı acaba bana yardımcı olurmusunuz.

natxho
2012-09-17 22:43:51
  • Erkek
Bildiğim hiçbir kurs ileri
izzetizzet ALŞAN

Bildiğim hiçbir kurs ileri seviyede eğitim vermiyor hepsi giriş olarak verir.Gerisi yine sana kalmış.

https://www.3dokulu.com Türkiye`nin 3D Eğitim Platformu
2012-09-17 23:50:20
  • Erkek
Temel, İleri Max Ve
ETezerErgin TEZERAvatar

Temel, İleri Max Ve Mimari Görselleştirme, İleri Max ve Animasyon Konusunda Bilişim Eğitim Merkezi var. Hocası da iyiymiş diyorlar ;)

Saygılarımla,

ErginTezer02@gmail.com Sadece Hak Edenlere ...
2012-09-18 01:27:06
  • Erkek
İzmir de LEM Ajans
SweeperErkan Turgut

İzmir de LEM Ajans var bildiğim. İleri seviye max eğitimi veriyorlar, aynı zamanda stajer falan da alıyorlardı..

www.designizmir.com
2012-09-18 09:32:37
  • Erkek
öyle bir kuruluş emin
3dimaginationErhan YILDIZAvatar

öyle bir kuruluş emin ol yok...

yildizmax Hayatım 3d olmuş....
2012-09-18 09:46:46
  • Erkek
arıbilgi var 1. seviye
lemaserkan alagöz

arıbilgi var 1. seviye bitti 2. seviye baslıcak modelleme animasyon falan

falan filan
2012-09-18 10:08:24
  • Erkek
@3dimagination +1
GARYOSAVANİzzet Berkay KaramanderesiAvatar

@3dimagination +1

http://www.youtube.com/user/GARYOSAVAN
2012-09-18 10:14:56
  • Erkek
biyerde bardak modelleme eğitimi
soneday7Soner ÇakırAvatar

biyerde bardak modelleme eğitimi vardı unuttumm şimdi:)

o tür istekleri, anca özel eğitim ile alabilirsin, öyle bir kuruluşş yok ülkemizde

https://www.facebook.com/3detasarim - 3dsmaxtr.blogspot.com www.lycinteraktif.com
2012-09-18 12:23:03
  • Erkek
Taş devrinde Tekerlek ileri
ETezerErgin TEZERAvatar

Taş devrinde Tekerlek ileri seviyeydi. Bu gözle Bakmak lazım olduğunu da unutmamak gerekir ;)

ErginTezer02@gmail.com Sadece Hak Edenlere ...
2012-09-19 00:15:41
  • Erkek
Forumu bir süredir inceliyorum,
FreediaNur DemirAvatar

Forumu bir süredir inceliyorum, bazı arkadaşların özellikle işinde iyi olan arkadaşların hiç bir şeyi beğenmediğini, soru soran arkadaşlara ise araştırma yapıp gelin diye cevap verdiklerini goruyorum.Eğer burası bir forumsa tabi ki soracağım bilmediğim bir şeyi demek ki google da soruma uygun bir cevap bulamadım yok eğer cevap vermek zorunuza gidiyorsa aranıza sadece profesyonelleri alın aranızda tartısın olsun bitsin..
Bende bir kursla başladım, halen araştırıp öğrenmeye çalışıyorum sizin dediğiniz gibi sadece bardak, tekerlek olayı yok arkadaşlar bilmiyorum siz hangi dönemde gittiniz ya da duydunuz o da var tabi..Ama inanın araştırma yaparken bir şeyler öğrenmeye çalışırken insan size soru sormaya çekiniyor..
Bu arada oldukça iyi modelleme yaptıran özel kurumlar var ya da şahsen benim memnun kaldığım bir yer var, lütfen insanların heveslerini kırmayın biraz yardımcı olun.

2012-10-19 22:31:16
  • Bayan

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!