3ds Max : Error Report

Error Report
atakanaltin

Error Report

Merhaba arkadaşlar. Son 2-3 aydır Max`imde sorun var. Açılır açılmaz error report veriyor, sonra da kapanıyor. 3DS Max 9 kullanıcısıyım. Önceden hiç bir sorunu yoktu. Dün DirectX yeni sürümünü indirdim, pc güncelleştirmelerini yaptım, Ekran kartımın drivernı yeniledim fakat hala aynı sorun var. Hata raporu resimde görüldüğü gibi. Teşekkürler. Atakan Altın.

2012-08-05 16:19:10 Edit:2012-08-05 16:47:05
Max`in default ayarlarını yüklemeyi
BrendibadesiAlişan BaharAvatar

Max`in default ayarlarını yüklemeyi deneyebilirsin. Çözüm olmayabilir ama denemende fayda var. Yüklemek için AppData->Local->Autodesk->3dsMax 9-> yolundan 3dsmax.ini dosyasını silmen yeterli.

Larsin, babasının ve bu adamların neden bu durumda olduklarını biliyordu. Dökülen gözyaşlarının kendisi için olduğunu biliyordu. Anlamadığı birşey vardı ki o da neden burada olduğuydu. Öldüğünü biliyordu. Buna yemin edebilirdi.
2012-08-06 22:22:10
  • Erkek
Sistemim XP. Win7 kaldırır
atakanaltin

Sistemim XP. Win7 kaldırır mı şüpheliyim. Sadece tasarımda kullanıyorum zaten, materyal ve renderları başka pc de alıyorum. Benim pc kaldırmıyor, azıcık eski. Ayrıca ini dosyasını sildim aynı hatayı alıyorum. Bilgisayarı formatlasam düzelir mi acaba?

2012-08-07 10:45:35
3 gündür sürekli reinstall
atakanaltin

3 gündür sürekli reinstall yapıyorum, artık dosyalarını kayıt defterinden sildim, kurunca tekrar aktivasyon yaptım. İlk defa kurulmuş gibi oldu, ve lakin hala aynı hata.

2012-08-07 11:40:07
Yeniden kurarak sorunu çözemezsin.
BrendibadesiAlişan BaharAvatar

Yeniden kurarak sorunu çözemezsin. Format daha kesin sonuç verir ama bunu yapmadan önce kurduğun eklentiler varsa onları kaldırmayı dene. Açar açmaz hata verdiği için yüksek bi ihtimal dll yüklemesini doğru yapamıyordur. Aslında yeni aklıma geldi sabit diskinin durumu nasıl acaba.

Larsin, babasının ve bu adamların neden bu durumda olduklarını biliyordu. Dökülen gözyaşlarının kendisi için olduğunu biliyordu. Anlamadığı birşey vardı ki o da neden burada olduğuydu. Öldüğünü biliyordu. Buna yemin edebilirdi.
2012-08-07 22:48:36
  • Erkek
Neyse artık tamamen kaldırıp
atakanaltin

Neyse artık tamamen kaldırıp Max 7 kurdum rahat rahat çalışıyorum. Araştırdığıma göre 9 baya hata veriyormuş. (Savunma mekanizması) Sabit diskimin durumu total olarak 38 GB (Eski bilgisayar) :D

2012-08-08 00:58:07

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!