3ds Max : eğitim!

eğitim!
jetonBarış ARASAvatar

selamlar. 3d max eğitim seti (görsel veya kitapta olabilir) önerinizi alabilirmiyim ona göre alıcamda sizce?

www.facebook.com/3dbdizayn www.dbdizayn.net
2012-08-04 21:10:02
  • Erkek
hımm aslında pekde almaya
jetonBarış ARASAvatar

hımm aslında pekde almaya gerek yok diyorsun.ben aslında daha çok kitap olarak düşüyorum yani okudukça daha iyi olur gibime geliyor sürekli elimn altında net olmadığı için hani boş zamanlarımı değerlendireyim gibisinden.

www.facebook.com/3dbdizayn www.dbdizayn.net
2012-08-04 23:05:13
  • Erkek
Dostum kitap istiyorsan Emrah
YaSiRYaser AteşAvatar

Dostum kitap istiyorsan Emrah Çelik`in kitaplarına bak derim. Ben birini aldım gayet iyiydi açıklamaları falan. Zaten renkli baskı okurken de sıkılmıyorsun .

www.yaserates.com
2012-08-04 23:56:32
  • Erkek
35 gb
semerkandAbdulkadir ÖZKARLIKLIAvatar

35 GB lik bir eğitim arşivim var. Gerçekten yararlı bir setim var içerisinde Necmi DEMİRKESER `in ve infinity teknolojinin hazırladığı onun haricinde çeşit çeşit otomobil modellemeden tutun insan modellemeye rayfire derslerinden fume fx vs. Fakat bunu upload etmem zaman alır. Yinede yardımcı olmak isterim. Bildiğiniz hızlı bir upload sitesi varsa upload edebilirim. Doku arşivimle vs. Sadece ileri düzey birazda gereksiz dersler var aynı çeşit olanlar onları çıkarınca 15-20 gb arasında.

2012-08-05 04:05:57 Edit:2012-08-05 04:06:24
  • Erkek
Başlangıç için türkçe beleş
ArslanistGörkem ArslanAvatar

Başlangıç için türkçe beleş eğitim seti http://www.cizgi-tagem.org/e-kampus/education.aspx?id=36

2012-08-05 12:30:26
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!