Android Oyun yapımı özel ders

Android Oyun yapımı özel ders

Ekleyen: mdk1984
Mehmet Demir

iletişim: 0507 5247920

Şehir: istanbul

İlan Açıklaması: Oyun yapma programını kolayca öğretip oyun yapmak isteyenlere kolay yollarla gidiş yolları öğretiyorum

İlan Detayı:

OYUN YAPMA ÖZEL DERSİ  / ANDROİD OYUN KURSU
----------------

Cep Telefonu Oyunu Yapmak isteyenlere özel ders veriyorum, ayrıca Beşiktaş`ta bir kurs`ta öğretmen olarak çalışıyorum. Özel ders ile android cep telefonları için oyun yapmayı öğretiyorum. Yeterli öğrenci sayısına ulaşırsak kurs merkezinde daha uygun fiyata toplu ders verebilirim. Konum olarak istanbul/avrupa yakasında oturuyorum.

Oyun yapma programını kolayca öğretip, oyun yapmak isteyenlere gidiş yolları öğretiyorum, dersten sonra 2D veya 3D olarak oyun yapabilecek seviyeye geleceksiniz. Android APK üretip google markette yayınlamak sizin için çok kolay olacak. 3dsmax, blender, Maya3D veya ligthwave kendi çizdiğiniz 2D modelleri android cep telefonunuzda oyun olarak göreceksiniz. Dersi bitirenlerle 3D low-poly model arşivimi de paylaşacağım.

 

ÖĞRENCİ
--------

Oyun yapımı konusunda özel ders alacak öğrencide aradığım en önemli şey öğrenme isteği. Bilgisayarda sadece yazı yazabilen birine bile oyun yapmayı öğretebilirim. Daha önce programcılık eğitimi alması gerekmez. 3D bilgisi veya program bilgisi olması dersi hızlandırır, ama ihtiyacı olan herşeyi ben öğreteceğim için deneyim gerekmez.ÖĞRETMEN
----------

8 Yıllık milli eğitim ve 4 yıllık özel sektör dershane tecrübem bulunuyor. 3 Yıl bir oyun yapım şirketinde çalıştım. Bilgisayar Mühendisliği ve Bilişim öğretmeni olarak eğitim aldım.

--------

Ders detayları ve ücret için gündüz saatlerinde çekinmeden telefon açabilirsiniz. Beşiktaşta başlayacak sıradaki Kurs gurubuna yazılmak için kayıt yaptırabilirsiniz.

0507 5247920

Eklenme zamanı: 06 Aralık 2016

mdk1984 (Mehmet Demir) Galeride hiç çalışması bulunmuyor !

İş ilanları üyeler tarafından eklenmektedir. Kişi veya firmaların iletişim bilgilerini kontrol ediniz, tanımadığınız kişilere karşılıksız ödeme yapmayınız. ilan sebebi ile oluşacak aksaklıklardan web sitemiz sorumlu değildir.