Loft design

Loft design Loft design - Caner Keskintaş

cenkcaner85 (Caner Keskintaş) program: 3ds max, Vray, Photoshop Süre: 16 saat render 4 yorum yapıldı 0/10 (1 kişi beğendi)

4 aylık 3dsmax tecrübemden sonra ilk özgün çalışmam önceleri eğitim setlerini izleyerek renderlarım vardı. Bu tasarımda 3dsmax + vray + photoshop kullanılmışdır. Programı yeni öğrendiğim için önerileriniz benim için önemlidir arkadaşlar.Şimdiden teşekkürler.
1 hafta modelleme ışıklandırma kaplama hazır objeler dışında 16 saat de render süresi

Loft design 1Loft design 2Loft design 3Loft design 4

Loft design için Yorumlar

4 ay mı
HsynKdrhsynkdr


Bende başlayalı 1 hafta oldu, ve 4 ayda bu konuma gelebilir miyim bilmiyorum. Modellemeler kendinizin mi? Daha önce mimari,fotoğraf veya çizim programları konusunda bir eğitiminiz var mıydı? Benim hiç bir eğitimim yok, o yüzden zorlanırmıyım diye düşünmüyor değilim.


2016-05-05 09:51:58
  • Offline
  • Erkek
4 ay hocam :)
cenkcaner85Caner KeskintaşAvatar

skethcup ile 4 yıl vray ile 8 aylık tecrübem vardı skethcupla istedigim noktaya gelemeyince programdan sogudum bir piyasa için 3dsmaxin önemini anlayınca ocakda 3dsmax e geçtim. Sende yaparsın hocam isteğe baglı ben bazı videoları 3-4 kez izledigim oldu anlamadıgım için bu yüzden daha iyi yerlere bile gelirsin emin ol sadece başındaysan yolun zor diyip bırakmayı düşünebilirsin emin ol alışınca zor değilmiş dicen kendine inancın artıcak yani asla pes etme her türlü daha iyisini kısa zamanda yaparsın çok istiyosan.


2016-05-06 16:41:49
  • Offline
  • Erkek
teşekkür
HsynKdrhsynkdr


Teşekkür ediyorum, bende bırakıp bırakmama konusunda kararsız kalıyorum. Bu işi yapmaktaki amacınız ne, sektöre girmek para kazanmak mı, yoksa hobi mi. İşin açığı ben ilk önceleri hobi olarak düşünmüştüm, fakat biraz işin içine girince stock siteler veya mimari tasarımlardan para kazanılabildiğini okudum. Tabi belli bir tecrübeden sonra oluyor.


2016-05-10 16:27:59
  • Offline
  • Erkek
Hobim
cenkcaner85Caner KeskintaşAvatar

aslında ikiside peyzaj mimarıyım programlarla tanışdıkdan sonra çok sevdim hobim oldu şuan çalışıyorum işden eve geliyorum hala 3d yle ugrasıyorum sıkılmadan ne kadar sevdiğimi anlatabilmişimdir umarım :) para kazanma kısmıda önemli sonuçta bi meslek seçip para kazanıp ailene bakıcaksın bunu yaparkende sevdiğin bi iş olursa sabah uyanmakdan cumartesi çalışmaya hiç bir şey koymaz işini severek yaparsın şuan allaha şükür herşey yolunda zamanlada tecrübe kazana kazana çok iyi yerlere gelmek istiyorum 3d ile neler yapılabiliyosa herşeyi yapmak istiyorum böyle düşünüyorsan sende bırakma başlamak zordur 3dsmax e ilk başta ama sonra mantıgı kavrayınca sonrası kolay ama sevmiyosan sıkılıp bırakırsın hocam sewmeyen için zordur program :)


2016-05-13 21:20:05
  • Offline
  • Erkek