Maserati

Maserati Maserati - Aydın ZENGİNOL

Schaten (Aydın ZENGİNOL) program: 3D Studio Max, Vray, Keyshot, Photoshop Süre: Boş zamanlarda 1 ay 2 yorum yapıldı 3/10 (13 kişi beğendi)

Maserati 1Maserati 2Maserati 3Maserati 4Maserati 5Maserati 6

Yaklaşık 1 aydır boş vakitlerimde uğraştığım Maserati Garnturismo MC STradale otomobili modelleme ve render işlemleri bitti sayılır. Başlangıçta bi tutorialdan bir-iki teknik kapayım diye başladığım model dersler bitince beni kesmedi, yeterince detaya girmedi çünkü anlatan bende kendim girebildiğim kadar detaylara girdim. Otomobilin içi yok yanlız. Tamamını 3D Studio Max da modelledim.(1-2 yerde Zbrush kullandım çok az) Renderların bir kısmı 3Dmax/Vray bir kısmıda Keyshot. Photoshopda biraz anladığım kadarıyla PostProduction yapmaya çalıştım. İlk defa bir otomobil modelledim, fena da olmadı gibi. Otomobilin orjinalinden farklı 1-2 çok ufak değişiklik yaptım.İçime sinmeyen bir iki yeri var (arka stop lambaları mesela) ama daha fazla uğraşamayacağım, kalsın böyle.

Maserati için Yorumlar

süper
selantSelimAvatar

mükemmel görünüyor renderlar da bir o kadar güzel.. bence siz ikinci üçüncü modelleme denemesinden sonra kendi dizaynınızı yaparsınız.. başarılarınızın devamını dilerim çok beğendim.


Büyük işler, küçük başlangıçlarla olur..
2015-10-12 22:13:35
  • Offline
  • Erkek
+++
halkaFurkan YILMAZ

+++


www.furkanyz.com
2015-10-15 20:37:24
  • Offline
  • Erkek