Bilgisayar Donanım : Dell T7810 Uranüs Alınabilir mi?

Dell T7810 Uranüs Alınabilir mi?
cenk_sunguCenk SunguAvatar

Merhaba Arkadaşlar...

Buna benzer bir sürü konu var ama makine konfigürasyonları ve fiyatları çok farklı..
Dell T7810 Uranüs`ün Fiyat = Performans açısından fikirlerinizi öğrenmek istiyorum..
2011 den buyana Dell T5500 Kullanıcısıyım.. Şimdiye kadar memnundum.
Genel de sahnelerim yüksek poligonlu ve acele projeler.
Sahne hızı render hızından biraz daha önemli benim için, çünkü diğer 2 makineyi render için kullanabilirim..
Deneme renderları ve orta ölçekli projeler için render hızını da önemsiyorum..
Alternatif olarak alınabilecek sistem veya marka var mıdır?
Yada bu yeterince uygun mudur?
Herkese Teşekkürler...

Obsesif Kompulsif ´im... O yuzden hersey duzenlı olmalı!!!... http://www.turbosquid.com/Search/Index.cfm?keyword=cenk+sungu&x=0&y=0
2017-05-09 01:11:30
  • Erkek
{islemler}
HP iş istasyonlarında esnek
okitoErdem TürkoğluAvatar

HP ve Dell iş istasyonlarında esnek konfigürasyon oluyor. Donanım opsiyonu sizin elinizde oluyor. Özellikle yüklü bellek, işlemci ve grafik kartı ne olacak ve yaklaşık eşit fiyat nerelerde gerçekleşecek?

2x Intel Xeon E5-2670 Asus GTX 980ti 32GB RAM
2017-05-09 09:24:03 Edit:2017-05-09 09:31:37
  • Erkek
{islemler}
Dell
imgestudyobünyamin araz

Bence Dell alma ama alırsanda içini tek tek kontrol etmeden alma ben aldım dell 2 yıl sonra farkettim uyumsuz parçaları takmışlar
ram in biri samsung biri bilmem ne garip garip uyumsuzluklar dell alırsand tek tek parçaları yaz ve almadan bak

2017-05-09 11:34:26
  • Erkek
{islemler}
Dell T7810 Uranüs ün
cenk_sunguCenk SunguAvatar

Dell T7810 Uranüs ün konfigürasyonu hemen hemen her yerde aynı..
Bende Dell T5500 kullanıcısıyım, tüm parçalarım orjinal ve sorunsuz, belki alınan firmadan kaynaklı olabilir başınıza gelen..

Obsesif Kompulsif ´im... O yuzden hersey duzenlı olmalı!!!... http://www.turbosquid.com/Search/Index.cfm?keyword=cenk+sungu&x=0&y=0
2017-05-09 23:05:57
  • Erkek
{islemler}

Kapalı

Bir yıldan uzun süre geçtiği için konu otomatik olarak kapatılmıştır !