Bilgisayar Donanım : 2133 Mhz uyumu

2133 Mhz uyumu
sinanonatSinan OnatAvatar

Arkadaşlar 2133 Mhz soğutuculu ram alacağım.Fakat Bunu Nasıl Bir Anakarta takabilirim? (Yane Hangi anakartı önerirsiniz.) Arkadaşlar Ben şimdiye kadar Uzun renderlar görmüş örneğin Metal reyde Sadece Gölge açıkken Bile (256 mb 64 bit ddr ekran kartı 2.0 ghz işlemci Amd athlon 512 ddr 400 mhz ram 400w) gibi bir sistem ile saatler süren test renderlerim oluyor belli bir polygonu geçemiyordum.Fakat Artık bu durumdan kurtulmak istiyorum Ve ihtiyarımızında Emeklisi gelmiş Beni çok sinir ediyor sürekli Masaj(bilgisayarcı) a götürüyorum.Arasıra ben çalışma yaparken şekerleme filan yapıyor.acil işim oldumuda çok eringeç oluyor.Kısaca Bana En iyisinden Bir anakart lazım.Ben gerisini ihtiyarla birlikte araştırma yaparak toplarım.

Dediğim Anakart istemiştim önermenizi 2133 mhz ddr3 olacak fakat ben ekran kartı 512 bit destekleyen Ve i7 takıla bilen bir ekran kartı olursa sevinirim Birde ssd varmış Onuda destekliyorsa Çok Güzel olur tabi anakart crossfire desteklesin yane 2 ekran kartını birleştire bilelim.

2-3 senedir yoktum.(yenilerini ekleyeceğim.)
2011-09-14 19:18:24
  • Erkek
  • http://www.sinanonat.com/
{islemler}

Kapalı

Bir yıldan uzun süre geçtiği için konu otomatik olarak kapatılmıştır !