Ders İstek : 3dsmax 2012 dersleri için para ödüyoruz

nDynamic

yeni başlayanlar için profesyoneller tarafından anlatım yapılması acemiler için bulunmaz bir nimettir. Dersin türkçe olması çok önemli. Burada profesyonellere eğitim verilmeyecek zaten (gnomon falan gibi). Ben işe yeni başladığımda neredeyse ingilizceyi çözecektim max yerine. Keşke bir türkçe eğitim bulabilseydim diyordum. Ücretin cüzzi olması yardımsever profesyonellere teşfik amacı güdüyor kanaatimce.Yoksa burdan 100 lira ile kimse zengin olmaz :).

2011-07-16 12:06:15
{islemler}
ÜCRET KONUSU
selamm25

ben maya kullanıyorum 150 cb egtim videom var ama ingilizce yıllık 250 tl evet derim ve ders hazırlamayı ögrendigim zaman saglam bi ders hazırlıycam ve ücretsiz paylasacam uzun sürmiycek die düşünüyorum nasipse bu arada n dinamik arkadasımızın hazırladıgı derste on numara eline saglık diyorum

2011-10-06 22:13:59
{islemler}
Ewet Katılıyorum sizlere .mesela
emretiyatrocuEMRE BOZ Avatar

Ewet Katılıyorum sizlere .mesela benimde bir derdim var .. 3d polarize görüntü nasıl elde edilir bu konuyu detaylı analatsınlar ücretin öderim ;)

Ekşinar Yapım Ltd Şti.
2011-11-21 02:40:58
  • Erkek
{islemler}
yusuf aruk profesyoneller etmegini
BEST-NIKONicat,AmirovAvatar

yusuf aruk profesyoneller etmegini vermek istemiyorlar diyelim onun icin cok video paylasmiyorlar bu benim kendi fikrim mesela baska sitelerde ingilizce video indirdik vidonu n yaridan gosteriyor bastan sona modellemiyor en onemli yerleri gostermeyip uzden geciyorlar

Asilliğim asletimdendir. Lakin bi söze bakarım sözmü diye bide söyleyene bakarım ADAMMI diye !!!!
2011-11-24 22:59:51
  • Erkek
{islemler}
İyi olur ancak ekran
MasterTechMuhammed Ali

İyi olur ancak ekran çözünürlüğü biraz yüksek olsaydı güzel olurdu.Camtasia çok güzel sıkıştırma işlemi yapıyor hem boyutanda kaybetmezsiniz.

2012-04-09 11:08:34
{islemler}
erhan hocam size katılıyorum
advertisarTurhan TosunAvatar

erhan hocam size katılıyorum

2012-04-09 12:58:34
  • Erkek
{islemler}
20 dk
architectenesenes özmenAvatar

necmi bey 2o dk da irdelenen sürümün bütün yenilikleri anlatılırki.
autodesk in sitesinde bile yeni özelliklerin anlatıldığı videolar5 dk yı bulmuyor bile

3dsm max autocad photoshop archicad rhino grasshopper paracloud pepakura designer
2012-04-23 17:26:03
  • Erkek
{islemler}
Deniz Aslan ücretli ders
halkaFurkan YILMAZ

Deniz Aslan
ücretli ders ücretsiz verilebilir ama burda yayımlanan ücretsiz dersi kolay kolay satamazlar bence, mantıklı değil.

www.furkanyz.com
2012-08-10 00:31:17
  • Erkek
  • http://furkanyz.com
{islemler}

Kapalı

Bir yıldan uzun süre geçtiği için konu otomatik olarak kapatılmıştır !